Gniazdo stropowe RA60C

Gniazdo RA60C jest stałym urządzeniem kotwiczącym zawierającym zestaw 2 punktów kotwiczących HT1 zgodnych z normą PN-EN 795:2012 typ A oraz CEN/TS 16415. Każdy z punktów przewidziany jest do użytkowania przez maksymalnie 2 osoby. Punkty służą do budowy stanowiska zjazdowego oraz asekuracyjnego dla technika dostępu linowego. Gniazda są elementem na stałe zamontowanym do konstrukcji budynku przy pomocy czterech kotew chemicznych A4 M12. Dodatkowo gniazda mogą być wyposażone w demontowalny wysięgnik prowadzący liny, mający za zadanie zabezpieczenie krawędzi fasady oraz zwiększenie zakresu roboczego każdego z gniazd. Gniazda wykonane są ze stali konstrukcyjnej o podwyższonej wytrzymałości S355J2G3 zabezpieczonej antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe. Wypełnienie poliuretanem minimalizuje powstawanie mostka cieplnego. Istnieje możliwość zamówienia każdego elementu systemu RA pomalowanego w dowolnym kolorze z palety RAL.

Zastosowanie

Dostęp do elewacji

Materiał

Stal ocynk, stal nierdzewna (1.4301)

Mocowanie

4 szt. nierdzewnych kotew chemicznych M12

Norma

PN-EN 795:2012 typ A oraz CEN/TS 16415

Wszystkie nasze produkty
mają 25 lat gwarancji

Pod warunkiem corocznych przeglądów

Zobacz produkt powiązany

Wysięgnik systemowy RA

Wysięgnik prowadzący liny zabezpiecza krawędzie fasady przed liną roboczą i asekuracyjną technika dostępu linowego oraz zwiększa zakres roboczego każdego z gniazd. Regulacja kąta pracy ustawiana jest w gniazdach. W celu poprawy ergonomii pracy alpinisty przemysłowego RA wyposażono w regulację odległości poprowadzenia lin od elewacji. Wysięgnik jest demontowalny i może być zamocowany w każdym z gniazd attykowych i stropowych systemu RA zamontowanych na obiekcie.

Solidne i sprawdzone rozwiązania

Zgodne z normą PN-EN 795:2012 oraz CEN/TS 16415.

Połączenie własnej produkcji z doświadczeniem montażowym pozwala nam na skrojenie oferty dopasowanej do Państwa potrzeb i budżetu.

Nasze realizacje

Dołącz do grupy naszych klientów