Wysięgnik systemowy RA

Wysięgnik jest elementem systemu dostępu do elewacji. Wysięgnik prowadzący liny ma za zadanie zabezpieczenie krawędzi fasady przed liną roboczą i asekuracyjną technika dostępu linowego oraz zwiększenie zakresu roboczego każdego z gniazd. Regulacja kąta pracy ustawiana jest w gniazdach. W celu poprawy ergonomii pracy alpinisty przemysłowego RA wyposażono w regulację odległości poprowadzenia lin od elewacji. Wysięgnik jest demontowalny i może być zamocowany w każdym z gniazd attykowych i stropowych systemu RA zamontowanych na obiekcie. Wysięgnik wykonany jest ze stali konstrukcyjnej o podwyższonej wytrzymałości S355J2G3 zabezpieczonej antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe. Istnieje możliwość zamówienia każdego elementu systemu RA pomalowanego w dowolnym kolorze z palety RAL.

Zastosowanie

Dostęp do elewacji

Materiał

Stal ocynk, stal nierdzewna (1.4301)

Mocowanie

Sworzeń blokujący

Norma

PN-EN 795:2012 typ A oraz CEN/TS 16415

Wszystkie nasze produkty
mają 25 lat gwarancji

Pod warunkiem corocznych przeglądów

Zobacz produkty powiązane

Gniazda systemowe

Gniazda są stałymi urządzeniami kotwiczącymi zawierającymi zestaw 2 punktów kotwiczących HT1 zgodnych z normą PN-EN 795:2012 typ A oraz CEN/TS 16415. Każdy z punktów przewidziany jest do użytkowania przez maksymalnie 2 osoby. Punkty służą do budowy stanowiska zjazdowego oraz asekuracyjnego dla technika dostępu linowego. Dodatkowo gniazda mogą być wyposażone w demontowalny wysięgnik prowadzący liny.

Solidne i sprawdzone rozwiązania

Zgodne z normą PN-EN 795:2012 oraz CEN/TS 16415.

Połączenie własnej produkcji z doświadczeniem montażowym pozwala nam na skrojenie oferty dopasowanej do Państwa potrzeb i budżetu.

Nasze realizacje

Dołącz do grupy naszych klientów