HT-SF

Urządzenie kotwiczące HT-SF o podwyższonej sztywności jest przeznaczone do stosowania w systemach zabezpieczających przed upadkiem z wysokości na dachach płaskich, mocowane do warstwy konstrukcyjnej dachu poprzez warstwy izolacji termicznej i przeciwwodnej. W zależności od potrzeb punkt wpięcia może być zamontowany w stałej pozycji lub wyposażony w krętlik umożliwiający obracanie się punktu o 360°. Duży prześwit punktu umożliwia wpięcie każdej wielkości zatrzaśnika / karabinka do przyłączenia zestawu łącząco – amortyzującego (lonży lub urządzenia samohamownego i szelek bezpieczeństwa). Urządzenie kotwiczące oraz wszystkie jego elementy mocujące wykonane są ze stali nierdzewnej (materiał 1.4301). HT-SF montowany jest do podłoża przy pomocy 4 sztuk nierdzewnych kotew. W celu poprawy klasy widoczności punkt jest malowany proszkowo w kolorze pomarańczowym. Istnieje możliwość zamówienia punktu pomalowanego w dowolnym kolorze z palety RAL lub wypolerowanego na jednolity połysk.

Zastosowanie

Zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości

Materiał

Stal nierdzewna (1.4301)

Mocowanie

4 szt. nierdzewnych kotew (w zestawie)

Norma

PN-EN 795:2012 typ A oraz CEN/TS 16415

Wszystkie nasze produkty
mają 25 lat gwarancji

Pod warunkiem corocznych przeglądów

Zobacz w systemie linowym

System linowy HIGHLINE I

Rozwiązanie gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zachowaniu wysokiej ergonomii pracy. Łatwość obsługi i brak konieczności przepinania się pomiędzy punktami.

Solidne i sprawdzone rozwiązania

Zgodne z normą PN-EN 795:2012 oraz CEN/TS 16415.

Połączenie własnej produkcji z doświadczeniem montażowym pozwala nam na skrojenie oferty dopasowanej do Państwa potrzeb i budżetu.

Nasze realizacje

Dołącz do grupy naszych klientów