HIGHLINE II

HIGHLINE II jest systemem zabezpieczającym przed upadkiem z wysokości na drabinach i pionowych ciągach komunikacyjnych. System mocowany jest do szczebli drabin za pomocą specjalnych uchwytów. System posiada zamek napinająco – amortyzujący zmniejszający siły działające na użytkownika w trakcie powstrzymania odpadnięcia oraz redukujący siły przeniesione na punkty zamocowania. Maksymalna waga użytkownika to 150 kg. System wyposażony jest w specjalny przenośny wózek mocowany do liny ze stali nierdzewnej kwasoodpornej o średnicy 8 mm pełniącej funkcję prowadnicy. Punkty pośrednie systemu mocowane są co 10 m. Opcjonalnie system posiada wydłużony punkt końcowy zapewniając bezpieczne wyjście na dach.

Zastosowanie

Dostęp budowlany

Materiał

Stal nierdzewna (1.4301)

Norma

PN-EN 353-1:2014+A1:2017 i PN-EN 795:2012 typ A

Wszystkie nasze produkty
mają 25 lat gwarancji

Pod warunkiem corocznych przeglądów

Zobacz w systemie linowym

System linowy

Rozwiązanie gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zachowaniu wysokiej ergonomii pracy. Łatwość obsługi i brak konieczności przepinania się pomiędzy punktami.

Solidne i sprawdzone rozwiązania

Zgodne z normą PN-EN 795:2012 oraz CEN/TS 16415.

Połączenie własnej produkcji z doświadczeniem montażowym pozwala nam na skrojenie oferty dopasowanej do Państwa potrzeb i budżetu.

Nasze realizacje

Dołącz do grupy naszych klientów