HIGHLINE II

HIGHLINE II jest systemem zabezpieczającym przed upadkiem z wysokości na drabinach i pionowych ciągach komunikacyjnych. System mocowany jest do szczebli drabin za pomocą specjalnych uchwytów. System posiada zamek napinająco – amortyzujący zmniejszający siły działające na użytkownika w trakcie powstrzymania odpadnięcia oraz redukujący siły przeniesione na punkty zamocowania. Maksymalna waga użytkownika to 150 kg. System wyposażony jest w specjalny przenośny wózek mocowany do liny ze stali nierdzewnej kwasoodpornej o średnicy 8 mm pełniącej funkcję prowadnicy. Punkty pośrednie systemu mocowane są co 10 m. Opcjonalnie system posiada wydłużony punkt końcowy zapewniając bezpieczne wyjście na dach.

Norma

PN-EN 353-1:2014+A1:2017 i PN-EN 795:2012 typ A

Zastosowanie

Dostęp budowlany

Materiał

Stal nierdzewna (1.4301)

zabezpieczenie drabin

Wszystkie nasze produkty
mają 25 lat gwarancji

Pod warunkiem corocznych przeglądów

Zobacz w systemie linowym

System linowy

Rozwiązanie gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zachowaniu wysokiej ergonomii pracy. Łatwość obsługi i brak konieczności przepinania się pomiędzy punktami.

Formularz kontaktowy

    Solidne i sprawdzone rozwiązania

    Zgodne z normą PN-EN 795:2012 oraz CEN/TS 16415.

    Połączenie własnej produkcji z doświadczeniem montażowym pozwala nam na skrojenie oferty dopasowanej do Państwa potrzeb i budżetu.

    Nasze realizacje

    Dołącz do grupy naszych klientów