HT-WF

Urządzenie kotwiczące HT-WF o podwyższonej sztywności jest przeznaczone do stosowania w systemach zabezpieczających przed upadkiem z wysokości na dachach płaskich, mocowane bezpośrednio do podłoży drewnianych pod warstwami izolacji termicznej i przeciwwodnej. Może służyć do zabezpieczenia maksymalnie czterech użytkowników jednocześnie. Urządzenie kotwiczące oraz wszystkie jego elementy mocujące wykonane są ze stali nierdzewnej. HT-WF montowany jest do podłoża przy pomocy 36 sztuk nierdzewnych wkrętów. Punkt wpięcia wyposażony jest w krętlik umożliwiający obracanie się punktu o 360⁰. Duży prześwit punktu umożliwia wpięcie każdej wielkości zatrzaśnika / karabinka do przyłączenia zestawu łącząco – amortyzującego (lonży lub urządzenia samohamownego i szelek bezpieczeństwa). W celu poprawy klasy widoczności punkt jest malowany proszkowo w kolorze pomarańczowym. Istnieje możliwość zamówienia punktu pomalowanego w dowolnym kolorze z palety RAL lub wypolerowanego na jednolity połysk.

Zastosowanie

Zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości

Materiał

Stal nierdzewna (1.4301)

Mocowanie

36 szt. nierdzewnych wkrętów (w zestawie)

Norma

PN-EN 795:2012 typ A oraz CEN/TS 16415

Wszystkie nasze produkty
mają 25 lat gwarancji

Pod warunkiem corocznych przeglądów

Zobacz w systemie linowym

System linowy HIGHLINE I

Rozwiązanie gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zachowaniu wysokiej ergonomii pracy. Łatwość obsługi i brak konieczności przepinania się pomiędzy punktami.

Solidne i sprawdzone rozwiązania

Zgodne z normą PN-EN 795:2012 oraz CEN/TS 16415.

Połączenie własnej produkcji z doświadczeniem montażowym pozwala nam na skrojenie oferty dopasowanej do Państwa potrzeb i budżetu.

Nasze realizacje

Dołącz do grupy naszych klientów