HT-SP

Urządzenie kotwiczące HT-SP jest przeznaczone do stosowania w systemach zabezpieczających przed upadkiem z wysokości na dachach płaskich, mocowane bezpośrednio do blachy trapezowej oraz płyty warstwowej bez warstw izolacji. Może służyć do zabezpieczenia maksymalnie czterech użytkowników jednocześnie. Urządzenie kotwiczące oraz wszystkie jego elementy mocujące wykonane są ze stali nierdzewnej. HT-SP montowany jest do podłoża przy pomocy nierdzewnych wkrętów samowiercących. Uszczelnienie gwarantuje dołączona w zestawie taśma butylowa. Punkt wpięcia wyposażony jest w krętlik umożliwiający obracanie się punktu o 360⁰. Duży prześwit punktu umożliwia wpięcie każdej wielkości zatrzaśnika / karabinka do przyłączenia zestawu łącząco – amortyzującego (lonży lub urządzenia samohamownego i szelek bezpieczeństwa). W celu poprawy klasy widoczności punkt wpięcia jest malowany proszkowo w kolorze pomarańczowym. Istnieje możliwość zamówienia punktu pomalowanego w dowolnym kolorze z palety RAL lub wypolerowanego na jednolity połysk.

Zastosowanie

Zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości

Materiał

Stal nierdzewna (1.4301)

Mocowanie

20 szt. nierdzewnych wkrętów samowiercących (w zestawie)

Norma

PN-EN 795:2012 typ A oraz CEN/TS 16415

Wszystkie nasze produkty
mają 25 lat gwarancji

Pod warunkiem corocznych przeglądów

Zobacz w systemie linowym

System linowy HIGHLINE I

Rozwiązanie gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zachowaniu wysokiej ergonomii pracy. Łatwość obsługi i brak konieczności przepinania się pomiędzy punktami.

Solidne i sprawdzone rozwiązania

Zgodne z normą PN-EN 795:2012 oraz CEN/TS 16415.

Połączenie własnej produkcji z doświadczeniem montażowym pozwala nam na skrojenie oferty dopasowanej do Państwa potrzeb i budżetu.

Nasze realizacje

Dołącz do grupy naszych klientów