Punkty i słupki asekuracyjne

W naszej ofercie znajdą Państwo punkty i słupki asekuracyjne do każdego rodzaju podłoża. Słupki asekuracyjne (potocznie zwane asekurantami, punktami kotwiczenia)  stanowią ekonomiczne rozwiązanie zapewniające pełny zakres ochrony dla wykonujących prace na wysokości. Zabezpieczanie dachów przed upadkiem z wysokości pojedynczymi punktami asekuracyjnymi jest często wykorzystywane na wielkopowierzchniowych halach przemysłowych, magazynach, a także na dachach z dużą ilością instalacji, z którymi kolidowałby przebieg systemu asekuracji linowej. Do montażu słupków asekuracyjnych wystarczą standardowe narzędzia. Szeroki asortyment produktów serii HT zapewnia możliwość ich montażu do każdego rodzaju podłoża na każdym etapie budowy, przed lub po ułożeniu warstw izolacji termicznej dachu. Słupki asekuracyjne składają się z trzech elementów, podstawy, punktu do wpięcia zatrzaśnika / karabinka od lonży (HT2 lub HT4) oraz elementów mocujących do podłoża. Słupek asekuracyjny jest wyposażony w obrotowy punkt kotwiczenia (HT2 lub HT4), który zapobiega zapętlaniu się lonży użytkownika i pozwala na swobodne obracanie się punktu wokół własnej osi o 360′. Każdy słupek asekuracyjny służy do zabezpieczenia jednocześnie czterech użytkowników.

Słupki asekuracyjne serii HT zostały przebadane na zgodność z normami PN-EN 795 oraz Specyfikacją Techniczną CEN/TS 16415 i spełniają wszystkie ich wymagania. Punkty serii HT to sprawdzone i solidne produkty, które gwarantują bezproblemowe użytkowanie i eksploatację ich użytkownikom, chroniące przed upadkiem z wysokości

Działalność w branży usług
wysokościowych od 2008 roku

Jesteśmy grupą profesjonalistów z ponad
10-letnim doświadczeniem w branży usług wysokościowych

Solidne i sprawdzone rozwiązania

Zgodne z normą PN-EN 795:2012 oraz CEN/TS 16415.

Połączenie własnej produkcji z doświadczeniem montażowym pozwala nam na skrojenie oferty dopasowanej do Państwa potrzeb i budżetu.