Linowe systemy asekuracyjny do podłoży drewnianych (seria HL)

W naszej ofercie znajdą Państwo linowe systemy asekuracyjne HIGHLINE I do każdego rodzaju podłoży drewnianych, takich jak deska, płyta OSB, sklejka.

HIGHLINE I jest systemem zabezpieczającym przed upadkiem z wysokości na dachach płaskich, elewacjach oraz istniejących konstrukcjach przy pomocy szerokiej gamy słupków asekuracyjnych (HT-SF, HT-S). Może służyć do zabezpieczenia maksymalnie czterech osób jednocześnie. Systemy asekuracji linowej HIGHLINE I są przeznaczone do każdego rodzaju podłoża betonowego i cechują się łatwością i szybkością montażu. Odległość pomiędzy słupkami może wynosić nawet 15 m i zależy m.in. od rodzaju podłoża, do którego jest mocowany. Elementy składowe systemu linowego w całości wykonane są ze stali nierdzewnej. System składa się z nierdzewnej kwasoodpornej liny klasy A4 pełniącej rolę prowadnicy, zamka napinająco – amortyzującego (HL-FORCE lub HL-FORCE2), słupków krańcowych, narożnych, pośrednich oraz punktów pośrednich (HL-PP1 i HL-PP2) i zakrętów (HL-C, HL-C1, HL-C2). HIGHLINE I może być użytkowany jako system ciągły przejezdny (z wózkiem jezdnym HL-RS1) lub nieprzejezdny (konieczność przepinania się zatrzaśnikiem przy każdym elemencie wsporczym systemu). Nowoczesne elementy konstrukcyjne do naprężania i amortyzacji przy wyłapaniu upadku z wysokości minimalizują obciążenia przenoszone na użytkownika i punkty zamocowania systemu.HIGHLINE I spełnia wszystkie wymagania normy PN-EN 795 typu C oraz Specyfikacji Technicznej CEN/TS 16415.

Systemy asekuracji linowej HIGHLINE I z serii HL to sprawdzone i solidne rozwiązania, które gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zachowaniu ciągłej ergonomii pracy. Łatwość obsługi i zapewnia bezproblemowe użytkowanie i eksploatację ich użytkownikom chroniąc przed upadkiem z wysokości.

Wybierz rodzaj mocowania

Pod warstwy docieplenia

Inne mocowanie

Na życzenie jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę

Solidne i sprawdzone rozwiązania

Zgodne z normą PN-EN 795:2012 oraz CEN/TS 16415.

Połączenie własnej produkcji z doświadczeniem montażowym pozwala nam na skrojenie oferty dopasowanej do Państwa potrzeb i budżetu.

Nasze realizacje

Dołącz do grupy naszych klientów