Linowe systemy asekuracyjne

W naszej ofercie znajdą Państwo linowe systemy asekuracyjne HIGHLINE I.

HIGHLINE I jest systemem zabezpieczającym przed upadkiem z wysokości na dachach płaskich, elewacjach oraz istniejących konstrukcjach przy pomocy szerokiej gamy słupków asekuracyjnych. Może służyć do zabezpieczenia maksymalnie czterech osób jednocześnie. Systemy asekuracji linowej HIGHLINE I cechują się łatwością i szybkością montażu. Odległość pomiędzy słupkami może wynosić nawet 15 m i zależy m.in. od rodzaju podłoża, do którego jest mocowany. Elementy składowe systemu linowego w całości wykonane są ze stali nierdzewnej. System składa się z nierdzewnej kwasoodpornej liny klasy A4 pełniącej rolę prowadnicy, zamka napinająco – amortyzującego (HL-FORCE lub HL-FORCE2), słupków krańcowych, narożnych, pośrednich oraz punktów pośrednich (HL-PP1 i HL-PP2) i zakrętów (HL-C, HL-C1, HL-C2). HIGHLINE I może być użytkowany jako system ciągły przejezdny (z wózkiem jezdnym HL-RS1) lub nieprzejezdny (konieczność przepinania się zatrzaśnikiem przy każdym elemencie wsporczym systemu). Nowoczesne elementy konstrukcyjne do naprężania i amortyzacji przy wyłapaniu upadku z wysokości minimalizują obciążenia przenoszone na użytkownika i punkty zamocowania systemu.HIGHLINE I spełnia wszystkie wymagania normy PN-EN 795 typu C oraz Specyfikacji Technicznej CEN/TS 16415.

Systemy asekuracji linowej HIGHLINE I z serii HL to sprawdzone i solidne rozwiązania, które gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zachowaniu ciągłej ergonomii pracy. Łatwość obsługi i zapewnia bezproblemowe użytkowanie i eksploatację ich użytkownikom chroniąc przed upadkiem z wysokości.

Systemy poziome

Systemy pionowe

Działalność w branży usług
wysokościowych od 2008 roku

Jesteśmy grupą profesjonalistów z ponad
10-letnim doświadczeniem w branży usług wysokościowych

Solidne i sprawdzone rozwiązania

Zgodne z normą PN-EN 795:2012 oraz CEN/TS 16415.

Połączenie własnej produkcji z doświadczeniem montażowym pozwala nam na skrojenie oferty dopasowanej do Państwa potrzeb i budżetu.